О. Горбунов:”В Москві я залишив все – не тільки гонорари… Батьківщина – вона не змінюється і на гроші не перекладається”.

Суспільство, Шоу-біз

Знімати кіно про Україну мають кращі люди, які життям своїм заслужили це право. Про це заявив відомий актор та музикант Олексій Горбунов . “В Москві я залишив все – не тільки гонорари, але і масу хороших незіграних ролей. Бо батьківщина – вона не змінюється і на гроші не перекладається. Хоча я і кажу завжди, що Москва – це моя друга батьківщина, там народилася моя дочка. І краще я зіграв у Москві.

Я сподіваюся, що скоро вийдуть фільми “Ворошиловград” за книгою Сергія Жадана та “Травень” Віктора Придувалова – те, що може стати на один рівень з зіграним мною в Росії. Я думаю, що з цього почнеться справжнє українське кіно. Я впевнений, що знімати кіно про Україну мають кращі люди, які життям своїм заслужили це право. А не ті, для кого в порядку речей різати бюджети і знімати кон’юнктуру. Ще й пишатися цим!” – сказав він. “Актори у нас хороші – найяскравіша молодь. Але їм ніде реалізувати свої таланти, тому що пропонують одні серіали.

Радує те, що багато з них не хочуть лізти в це болото. Я ще раз переконуюся в тому, що це покоління, яке народилося в незалежній країні – чесне, справжнє, талановите. Це в їхніх очах, в їхній пластиці, в їхній енергії. Ось на кого нам треба рівнятися. Ці діти ще перевернуть світ. Покажуть, що таке українське кіно. Не даєте їм грошей – так хоч дайте їм місце, де виступати!” – додав Горбунов.

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.