Що у них в голові? Тепер батькам платити: Дівчата просто в потязі “Укрзалізниці” вирішили розважитися та ще й зняли незаконне відео.

Відео, Новини, Суспільство

Правоохоронці затримали дівчину та її подругу, яка просто на камеру трощила один з вагонів електротягу “Укрзалізниці”, зокрема, вирвала віконну раму.

Про на своїй Facebook-сторінці повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Варто зауважити, що днями соціальні мережі облетіло відео, на якому молода дівчина-вандал вириває віконну раму в одному з електропоїздів в Дніпропетровській області.

“Ювенальна поліція Дніпропетровської області знайшли і дівчину, яка ламала вагон, і її подружку, яка знімала це на відео”, – йдеться в повідомленні Геращенка.

Скріншот з відео


Окрім цього, він наголосив, що наразі батьки порушниці вже погодилися відремонтувати потяг, а також отримали штраф за невиконання своїх обов’язків.

На днях социальные сети облетело видео, на котором молодая девушка-вандал вырывает оконную раму в одном из электропоездов в Днепропетровской области. Ювенальная полиция Днепропетровской области нашла и девушку, которая ломала вагон, и ее подружку, которая снимала это на видео. Родители девушек согласились компенсировать «Укрзалізниці» затраты на ремонт вагона в полном объёме, все до копейки, – 4105 гривен 26 копеек. На маму девушки составлен административный протокол по статье 184 КУпАП «Невыполнение родителями своих обязанностей по воспитанию детей». Ей грозит штраф в сумме от 850 до 1700 гривен. Родители, уделяйте, пожалуйста, время на должное воспитание Ваших детей, чтобы потом Вам не было стыдно, как в этом прискорбном случае.

Опубліковано Антоном Геращенком Пʼятниця, 10 липня 2020 р.

“Батьки дівчат погодилися компенсувати “Укрзалізниці” витрати на ремонт вагона в повному обсязі – все до копійки – 4105 гривень 26 копійок. На маму дівчини складений адміністративний протокол за статтею 184 КУпАП – невиконання батьками своїх”, – підсумував він.

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.