Американський бізнесмен готовий заплатити 10 тис. доларів тому, хто допоможе знайти йому дівчину його мрії.

Суспільство, Цікаве

Зневірений  у можливості знайти споріднену душу американський бізнесмен Джо Коен готовий заплатити великі гроші тому, хто допоможе знайти йому дівчину його мрії. Людина, яка познайомить його з найкращого кандидаткою в супутниці життя, отримає 10 тисяч доларів. Дві тисячі доларів Коен згоден виплатити навіть тому, хто просто вкаже йому на посередника, здатного особисто представити його потрібній дівчині, пишуть “Факти”.

У 30-річного Джо дуже довгий список якостей, якими повинен володіти його ідеал. Так, дівчина його мрії повинна або вже проживати в південній Каліфорнії або бути згодною на переїзд, витрати на який Коен згоден взяти на себе: відносини на відстані підприємця не влаштовують. Претендентка на його серце повинна бути розумною, здоровою, веселою, ніжною, добросовісною, з легким характером, широких поглядів, відкритою для всього нового і не бути невротичкою.

Бажано, щоб жінка була єврейкою. Серед обов’язкових умов вказуються також чесність і вміння «з ентузіазмом сприймати життя». Вік – від 20 до 30 років. Без дітей.

Коен, головний виконавчий директор компанії SеlfHаckеd.com, каже, що раніше всі сили віддавав кар’єрі і будував свій бізнес, а тепер зрозумів, що хоче нарешті знайти свою любов. Він намагався зустрічатися з жінками, знайомлячись на сайтах знайомств, але всі вони були надто «матеріалістичні» і зацікавлені тільки в його грошах. Він не так давно живе в Каліфорнії, тому у нього тут трохи знайомих і мало шансів знайти подругу, виходячи в світ.

30-річний Джо, правда, зазначає, що виплатить зазначені ним суми (якщо ви знаєте ідеальну дівчину або хоча б знаєте того, хто її знає) тільки через чотири місяці, коли переконається, що його роман розвивається успішно. З часу розміщення свого оголошення Джо отримав вже близько 500 повідомлень.

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.