Ніна Матвієнко: Я їх не любила – ні батька, ні матір. Ненавиділа зі всієї сили. Тікала, ховалася на кладовищі

Відео, Новини, Суспільство, Шоу-біз

Українська співачка Ніна Матвієнко в дитинстві ненавиділа своїх батьків, вважаючи їх найстрашнішими людьми у світі. Про це артистка розповіла в ефірі передачі “Кондратюк у понеділок”, яка 19 квітня вийшла на “5 каналі”.
За словами Матвієнко, вона росла не такою, як усі, тому не розуміє, як їй вдалося вижити.

“Якби я не співала, я б, клянусь, і заміж не вийшла. Не знаю, ким би я була. Мені здається, я б загинула просто. Я була дуже фантастична, романтична. Мене хлопці любили – страшне. А я їх – ні. Я була весела, довірлива – я вірила в те, що мені казали. Мама, наприклад”, – поділилася спогадами Матвієнко.

Співачка розповіла, що водночас ненавиділа своїх батьків.

“Я їх не любила – ні батька, ні матір. Я їх ненавиділа зі всієї сили в дитинстві. Вважала, що це найстрашніші люди, бо вони ріжуть телят, потім їдять це все. А я сопротивлялася – ну потім я теж їла. Мусила, бо хочеш їсти. Але я так боялася того батька! При тому він заставляв: “Ідіть сюди, держіть”. Я тікала, ховалася на кладовищі, на дереві сиділа”, – розповіла співачка.

Вона зізналася, що, ховаючись від батька, розмовляла з могилами.

“Казала: “Чого вона тут лежить, якщо вона така красива, ця жінка?” Або те дитятко. Я знаю, я не була така, як всі. Я тепер починаю розуміти. Як я вижила? Наївна, довірлива така – у такому жаху вирости”, – підсумувала Матвієнко.

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.