Як “Тірамісу”, тільки смачніше! Легкий сирний десерт, який сподобається кожному

Суспільство, Цікаве

Це дуже легкий та ніжний десерт, який оцінить кожний. Він нагадує по смаку легендарний “Тірамісу”, але має менше калорій, адже в ньому не використовується ні жирний сир, ні вершки. Ще одна перевага – відсутність сирих яєць в кремі. І накінець – не потрібно шукати савоярді, для цього десерту підійде будь-яке пісочне печиво! Робити цей десерт простіше простого! Порадуйте себе і своїх близьких.

Інгредієнти: 200 гр. будь-якого пісοчнοгο печива, 200 гр. нежирнοгο домашнього сиру, 100 гр. сметани, 50 гр. цукру, 1 ч.л. κави, ваніль, κаκаο.

Приготування: Змішуємо в блендері сир, сметану, цукор і ваніль до однорідної маси. Готуємо каву. Розчинна підійде навіть краще. Занурюємо кожне печиво на 5 секунд в каву. Потім, по черзі викладаємо шари з печива і крему, формуємо десерт. Краще робити це в скляних стаканах. Буде дуже красиво. З цієї кількості продуктів вийде 2 великі порції або 3 поменші. Присипаємо зверху какао через ситечко. Ставимо в холодильник на ніч. Для сніданку цей десерт просто прекрасний!

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.