Готуйтеся! Податкова перевірить кожного українця на відповідність його зарплати і вартості майна

Новини, Політика

Міністерство фінансів України працює над новим законопроектом, який дозволить в державі впровадити принципово новий механізм оподаткування. Згідно з документом, Податкова служба отримає особливі повноваження “непрямих методів контролю” за кожним українцем.

Поняття “непрямі методи контролю” означає, що Податкова служба отримає право вивчати і порівнювати реальний спосіб життя фізичних осіб з тими даними, які вони надають для сплати податків. Крім того, інформація про витрати також буде надходити безпосередньо з банку до Податкової.

До громадянина відразу ж виникнуть питання, якщо він, наприклад, отримує невелику зарплату, а їздить на дорогому авто або здійснює дорогі покупки. За “зайві” гроші доведеться відзвітувати, підтверджуючи їх джерело документально. В іншому випадку, з непідтверджених витрат доведеться сплатити податок.Податкова перевірить кожного українця на відповідність його зарплати і вартості майнаУкраїнцям не варто сподіватися, що новий закон про “непрямі методи контролю” торкнеться тільки тих, хто купує дорогі машини і будинки. Як розповіли в Мінфіні, під дію документа потрапляють абсолютно всі фізособи-платники податків в державі. Автори законопроекту стверджують, що даний закон дозволить збільшити надходження ПДФО і військового збору до держбюджету.

Нагадаємо, в Україні також запланована велика перевірка ФОП і збільшення ставки податків для даної категорії населення.

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.